O firmie

O firmie

 TRANS GAZ Stacja Obsługi Samochodów zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów osobowych i dostawczych (o dmc do 3,5t oraz  max wysokość 3.0  m )

Nasza firma specjalizuje się w naprawach mechanicznych układów : kierowniczych, napędowych, hamulcowych, zawieszeń oraz naprawach silników, skrzyń biegów, diagnostyce sinika oraz podwozia, realizujemy także naprawy układów klimatyzacji oraz naprawy powypadkowe dla Towarzystw Ubezpieczeniowych

Dzięki kadrze mechaników, blacharzy z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wysoki standard oraz profesjonalizm świadczonych usług.

Dodatkowo oferujemy części zamienne najlepszych firm produkujących podzespoły oraz niskie ceny ich zakupu. Współpracujemy z największymi hurtowniami części zamiennych działającymi  na poznańskim rynku motoryzacyjnym .

W naszej ofercie znajduje się też stacja diagnostyczna, do której odwiedzenia serdecznie i gorąco zachęcamy. Wykonujemy badania techniczne pojazdów o DMC do 3,5 tony oraz aut osobowych, dostawczych, ciągników, motocykli, motorowerów i przyczep. O zbliżającym się terminie badania technicznego informujemy naszych Klientów SMS-em wysyłanym pod numer telefonu komórkowego na który sobie życzą. Stacja wyposażona jest w sprzęt umożliwiający ocenę stanu technicznego podwozia (w tym geometrii kół) oraz pracy silnika. Serdecznie i gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.